Momenteel zijn inschrijvingen op de school fysiek nog niet mogelijk. Indien u als ouder interesse heeft om uw kind in onze school in te schrijven dan kan dat online door HIER te klikken. Je kan het inschrijvingsformulier ook via de menuknop INSCHRIJVEN  (bovenaan  in de zwarte balk van de site) invullen. 
Als je dan het voor u aangeboden inschrijvingsformulier invult, komen de gegevens rechtstreeks in ons systeem terecht. Mocht het niet lukken dan kan je uiteraard altijd telefonisch contact opnemen met de school (089/38 14 98) of via mail (info@driehoeven.be). 
Inschrijven voor het nieuwe schooljaar kan tijdens de volgende periodes:

  • Van 15 tot en met 26 maart 2021: broers en zussen en kinderen van personeel
  • Van 19 april tot en met 14 mei 2021: indicator en niet-indicator leerlingen.
  • Vanaf 1 juni 2021: vrije inschrijvingen.

Wil je weten of er nog vrije plaatsen zijn in onze school, surf dan naar de volgende website www.naarschoolinvlaanderen.be


 

 

Hieronder de vijf meest recente artikelen
De andere artikelen vind je in het lijstje hiernaast of via de menuknop artikelen

Abonneren op Basisschool Driehoeven Genk RSS

 

Activiteitenkalender